Misija

TelecomBlog.lv tiek uzturēts kopš 2006 gada. 2010 gadā blogs tika renovēts lai turpinātu pildīt savu iepriekšējo gadu darbu.

Telecomblog.lv paudīs, skaidros un izklāstīs individuālus un korporatīvus, valstiskus, objektīvus un subjektīvus, ekspertu un lietotāju viedokļus par telekomunikāciju industrijā notiekošo. Telecomblogam jākļūst par apvienotu resursu ziņām, preses relīzēm un pētījumiem par šīs nozares norisiēm Latvijā.

Telecomblog.lv ir par industrijas un infrastruktūras straujāku attīstību. Bieži vien Latvijas mazais valsts tirgus tiek minēts par iemeslu tam, ka pie mums jaunās tehnoloģijas nonāk tik vēlu, tomēr mazs tirgus ir laba platforma pilotprojektu tapšanai gan ar pašu kapitālu, gan piesaistot investīcijas.

Tieši tāpēc mēs aicinam ikvienu telekomunikāciju nozarē strādājošo, ikvienu ekspertu, zinātnieku vai studentu, valsts amatpersonas un ierēdņus attiecīgajās nozarēs, ikvienu šīs valsts iedzīvotāju izrādīt aktivitāti, ierosināt, diskutēt, protestēt un paust savu viedokli. Attīstība sākas ar dialogu un sarunu, ar ideju, ierosinājumu un iniciatīvu.

Mūsu vīzija ir valstiski atbalstīts stratēģisks mērķis – nodrošināt interneta piekļuvi ikvienam Latvijas iedzīvotājiem, jo Latvijā jau sākušas darboties e-pārvaldes sistēmas, elektroniskais paraksts, elektroniskā deklarēšana, kā arī tādai mazai valstij kā Latvija piekļuve globālai zināšanai, biznesa un iespēju platformai var būt pamats valsts attīstībai.

Lai nodrošinātu visiem Latvijas iedzīvotājiem vienlīdzīgas iespējas izmantot internetu, e-dokumentu un e-pārvaldes sitēmu iespējas, valsts uzdevums būtu ir atbalstīt dažādas sociālās grupas, organizācijas un iedzīvotāju ar dotāciju vai kādā citā finansējumu. Internets ir infrastruktūra, nevis priekšrocība, tāpēc ikviena – uzņēmuma vai valsts iestāžu, politiķu un valdības pārstvju – uzdevums ir nodrošināt vienlīdzīgas iespējas ikvienam iedzīvotājam izmantot Jaunās Ekonomikas iespējas – jēdziens, kurš bija tik daudzsološs un patiesībā varēja būt par stabilu pamatu valsts attīstībai.

Telecomblog misija ir veicināt šīs valsts iedzīvotāju attīstību un konkurētspēju Latvijā un aiz tās robežām, pilnvērtīgi izmantojot jaunās ekonomikas iespējas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *