LMT atzīts par pievilcīgāko darba devēju

Saskaņā ar pētījumu, ko veicis Fastleader.com, par pievilcīgāko darba devēju Latvijā ir atzīta kompānija “Latvijas Mobilais Telefons”. Pētījums tika veikts oktobrī un novembrī, lai uzzinātu, ko darbinieks sagaida no iespējamā nākotnes darba devēja.

Aptaujāto respondentu TOP 10

Pētījuma ietvaros tika aptaujāti 1056 vadītāji un dažādi speciālisti, kuri ir interesējušies par darba maiņu kopš šīs vasaras. Respondentiem tika jautāts, kurā kompānijā tie vēlētos strādāt. Ņemot vērā saņemtās atbildes, par pievilcīgākajiem darba devējiem Latvijā tiek uzskatītas šādas kompānijas:

1. Latvijas Mobilais Telefons

2. Hansabanka

3. Lattelecom

4. Parex banka

5. Latvenergo

6. Microsoft

7. SEB Unibanka

8. DnB Nord Banka

9. Laikraksts DIENA

10. TELE2

Ar TNS Emor atbalstu pētījums tika veikts arī Lietuvā un Igaunijā. Lietuvā par vispievilcīgāko darba devēju aptaujātie atzina SEB Vilniaus bankas, bet Igaunijā par vispievilcīgāko darba devēju atzīta Estonia Hansabank.

Endrik Randoja, Fastleader.com vadošais partneris komentē:

“Pētījumā noskaidrotie favorīti parāda, ka dažādas sociālās garantijas un karjeras izaugsmes iespējas šobrīd ir ļoti svarīgas potenciālajiem darbiniekiem. Pierādījums tam ir fakts, ka aptaujātie par pievilcīgāko darba vietu atzina publisko sektoru, pat neminot konkrētus kompāniju nosaukumus. Publiskais sektors šobrīd ir zināms kā sfēra, kas nodrošina sociālās garantijas un piedāvā labas karjeras izaugsmes iespējas.”

Pētījuma mērķis- palīdzēt darba devējiem

Endrik Randoja:

“Pētījuma mērķis bija apkopot informāciju, kas palīdzētu darba devējiem veidot efektīgākus un saistošākus darba piedāvājumus. Mēs pētījām arī, kādam, pēc aptaujāto domām, jābūt iegūtajam labumam jaunajā darba vietā, cik elastīgām jābūt darba attiecībām, cik daudz no aptaujātajiem cilvēkiem vēlētos būt vadītāja amatā un kāda ir motivācija doties strādāt uz ārzemēm. Pētījuma apkopotie rezultāti tiks paziņoti nākošnedēļ Fastleader.com organizētājā konferencē “Kā gudri līderi atrod īstos darbiniekus?””

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *