Latvijas Televīzijas digitalizācija neskar VIASAT klientus

Viasat mierina savis klientus, ka tiem nevajag uztraukties par pāreju uz digitālās televīzijas apraidi visas valsts mērogā.

Pāreja uz digitālo apraidi valsts mērogā  un virszemes televīzijas komercapraides uzsākšana VIASAT klientus neskar un skatītājiem dekoders nav jāpērk. Kompānija VIASAT aicina klientus neuztraukties, jo visi VIASAT klienti jau šobrīd skatās digitālo televīziju.

Tāpat uzņēmums aicina televīzjas skatītājus nepiedalīties ažiotāžas celšanā un noskatīties un to “no malas”.

Virszemes televīzijas ieviešanas ažiotāža un reklāmas aktivitāšu jaukšana ar iedzīvotāju informēšanu šobrīd radījusi nepamatotu satraukumu arī maksas televīzijas lietotāju vidū.

Klienti ir gatavi pirkt digitālās TV dekoderi, bet tas nav nepieciešamas lai skatītos VIASAT televīziju.

Turpina Valts Ermansons, VIASAT Latvija vadītājs: „Mums ik dienu zvana satraukti klienti un jautā, vai tiešām viņiem jāpērk reklamētais dekoders. Haotiskās informācijas par pāreju uz virszemes apraidi iespaidā, cilvēkiem rodas nepamatota sajūta, ka vienīgais televīzijas skatīšanās veids turpmāk ir iegādājoties dekoderi, taču maksas televīzijas skatītājus, tostarp VIASAT klientus, pārejas process neskar un televīzijas skatīšanās notiks bez izmaiņām. Analogā signāla atslēgšanas datuma tuvošanās attiecas tikai uz tiem iedzīvotājiem, kuri televīziju uztver ar parasto istabas antenu.”

Viasat saviet digitālās televīzjas skatītājiem piedāvā visus sešus televīzijas kanālus, kuri līdz šim bija par brīvu.

Kompānija VIASAT kopš saviem pirmsākumiem piedāvā tikai digitālo apraidi, tādēļ arī turpmāk, neatkarīgi no valsts mēroga pārejas procesiem uz virszemes apraidi, skatītāji televīziju varēs skatīties bez izmaiņām. Atgādinām, ka VIASAT skatītāji arī turpmāk varēs redzēt arī visus sešus Latvijas kanālus – LTV1, LTV7, TV3, LNT, TV6, TV5.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *