Lattelecom Affiliate plašas iespējas Latvijā

Affiliate sistēmas Latvijā ir laidusi klajā tieši kompānija Lattelecom. Liels un stiprs uzņēmums ar kvalitatīvu un augstvērtīgu pakalpojumu klāstu ir atvēris savu affiliate programmu. Gluži kā celmlauzis, kas izveido ceļu pārējiem uzņēmumiem.

Lattelecom Affiliate programma

Jā, kāds noteikti teiks, bet Latvijā jau ir bijušas Affiliate programmas, taču es teikšu, ka tās bija tikai Affiliate programmu ēnas, mēģinājumi izveidot affiliate programmu. Kvalitatīvas affiliate programmas Latvijā vēl īstenībā nav bijušas.

Kvalitatīva affiliate sistēma nozīmē ne tikai lielisku pašas sistēmas bāzes tehnisko risinājumu, bet galvenokārt piedāvātā gala produkta vai pakalpojuma kvalitāti.

Tieši tāpēc Lattelecom es uzskatu par vienu no labākajiem uzņēmumiem Latvijas interneta vidē. Par to jau kādu laiku atpakaļ jau rakstīja Datuve rakstā Lattelecom affiliate. Neilgi pēc šī raksta arī saņēmu ziņu no Lattelecom daļas, ka tiek ieviesta Affiliate sistēma eksperimentālā kārtā, kā arī es tiku uzaicināts kā viens no šīs programmas pirmajiem lietotājiem.

Reģistrēties Lattelecom affiliate programmā

Jāatzīst, ka man pašamsistēma testēšanai pieslēgties sanāca nedaudz vēlāk nekā tas būtu vēlams, jo šis gads jau bija saplānots un bija nepieciešams pārplānot tuvāko mēnešu darba plānu, kā arī sameklēt projekta asistentu.

Tomēr tas tika paveikts un galvenokārt viena konkrēta mērķa vārdā – izveidot pirmo Latvijas Lattelecom Affiliate case study par to, kā strādāt ar konkrētu affiliate programmu konkrētā lokālā tirgū, šajā gadījumā mūsu pašu Latvijas tirgū.

Lattelecom Affiliate programmas kvalitāte

Jāsaka, ka tas mēnesis, kopš ir sākts darbs pie Lattelecom affiliate programmas, parāda, ka potenciāls ir liels. Kā galvenās priekšrocības nosaukšu:

* neapšaubāmi lielisko produktu kvalitāti un aktualitāti, it seviški optiskā interneta pieslēgumu.
* ļoti svarīgs faktors ir kvalitatīvas pakalpojum daļas pašā Lattelecom mājas lapā.

Ar prieku arī jāatzīst, ka Lattelecom affiliate darbinieks Mārtiņš ir nevis kompānijas darbinieks, kam šis eksperiments ir ticis uzgrūsts piespiedu kārtā, bet gan viens no mums, cilvēks, kas līdz dzīlēm izprot Lattelecom Affiliate iespējas, nianses un pats ir tieši piedalījies uzbūves procesā.

Manuprāt, ir izveidota interesanta izmaksu komisijas maksājumu politika – praktiski jebkuru Lattelecom interneta pieslēguma produktu var izmantot darbā un par katru, protams, arī saņemt komisijas maksājumus, kas ir līdz pat 25.00 LVL par vienu pārdošanu.

1. Pakalpojumi Internets 1,2,3 – 15.00 LVL komisija
2. Mājas komplekts 1,2,3 un visi optiskā interneta pakalpojumi – 20.00 LVL komisija
3. Mājas komplekts ar TV – 25.00 LVL komisija

Par produkta kvalitāti acīmredzot komentāri lieki, tie ir vieni no labākajiem digitālajiem pakalpojumiem Latvijā.

6 thoughts on “Lattelecom Affiliate plašas iespējas Latvijā

  1. Bruno

    Jā, tagad piesaki caur interntu šos LTK servisus – Lattelecom internetu, Televīziju, telefonsakarus un iegādājies jaunāko datortehniku, telefonus, audio un video tehniku savām mājām vai uzņēmumam.

  2. Mike

    Thanks for a wonderful post, l ve been looking for such information, I will join jour rss feed now.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *