Interneta ātruma tests

Kā pareizi izmērīt savu interneta ātrumu?

  1. Pārlādē savu datoru;
  2. Attaisi tikai vienu interneta pārlūku – rekomendēju Mozilla Firefox jaunāko versiju;
  3. Paskaties vai nav automātiksi palaidies kāda P2p klientu programma (DC++ vai Torrent);
  4. Izslēdz MSN Messanger un Skype, ja gadījumā tie ir palaidušies automātiski;
  5. Izslēdz un noinstalē visus toolbar (Aktīviem lietotājiem tie ir vismaz 4 gabali);
  6. Atjaunini antiviruss programmu, teiksim, savu Norton un noskanē datoru, pārliecinies vai tavā datorā nav vīrusu un trojanu, kuri “zog trafiku”;
  7. Atver interneta pārlūku Mozilla Firefox;
  8. Spied uz linka Speedtest.net;
  9. Nospied pogu Begin Test, kā zemāk redazamā attēlā.

10. Volla, tavs interneta ātrums būs redzams pēc dažām minūtēm. Atceries, ka Download ir tikai viena medaļas puse, vissvarīgākais ir Upload, tas ir ātrums ar kādu tu vari nosūtīt failus savam draugam vai skolas biedram.

Ko nozīmē ātrs internets

Ātrs Internets ļauj ātrāk ievietot bildes un video populāru portālu galerijās. Ātrs Internets ļauj ātrāk pārsūtīt failus pa Skype. Ātrs Internets ļauj ātrāk saņemt failus un ielādēt tos datorā, piemēram, lejuplādēt filmas no interneta.

pavisam vienkārši – jo ātrāks Interneta pieslēgums, jo mazāk laika būs nepieciešams darbam internetā un vairāk varēs izdarīt!

Lai interneta ātruma mērījumi būtu precīzi, mērīšanas laikā nav ieteicams lietot failu apmaiņas programmas, skatīties on-line video pārraides vai klausīties interneta radio. Pieslēguma ātrumu ietekmē ne tikai pieslēguma parametri un tā kvalitāte, bet arī tas, pie kāda no interneta resursiem (lapām, portāliem vai pat citiem lietotājiem) Jūs vēršaties un cik augsta ir šī resursa noslogotība.

Kā palielināt interneta ātrumu?

Lai palielinātu interneta ātrumu var veikt dažus tehniskus uzlabojumus jūsu datoram, bet labākais risinājums būtu Optiskā interneta pieslēgums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *